Wygrana w turnieju Gold Game Cup we Wrocławiu!

W sobotę 2 zespoły AP Champions wzięły udział w ogólnopolskim turnieju Gold Game Cup rozegranym pod balonem olimpijski FC we Wrocławiu. Pierwotnie jeden z naszych zespołów miał wziąć udział w 2 turze zawodów ale organizator zdecydował się połączyć tury i stworzyć jedną grupę. Na skutek udziału największych akademii w kraju (zespołów AP Reissa) oraz innych wiodących poziom zawodów był bardzo wysoki a my za zadanie (oprócz realizacji celów szkoleniowych) postawiliśmy sobie pewne zwycięstwo w całych rozgrywkach.

W rundzie grupowej wygrywamy 6 z 7 spotkań, w fazie finałowej oba mecze i cieszymy się z I miejsca. W meczu finałowym ogrywamy AP Reissa Poznań 2:1 a obie bramki zdobywa Patryk Nicewicz.

Drugi zespół, z rocznika 2009/10 wystąpił w okrojonym składzie bez kilku wiodących zawodników, czy z powodu występu innych w 1 drużynie. Bilans 3 wygranych, 6 porażek uplasował drużynę w okolicach 10 miejsca.

Brawo drużyna!!!

AP I: Grzegorz Błaszczyk, Szczepan Wilgosz, Mateusz Gadomski, Marek Cały, Karol Gulka, Patryk Nicewicz

APII: Adrian Obrzut, Kuba Białowąs, Adrian Miszczak, Mikołaj Lebiedziński, Konrad Dawidziuk, Witold Szałapata

Wyróżnieni przez organizatora statuetkami zawodnicy AP: Adrian Obrzut, Mateusz Gadomski.

Gratulujemy!

Powiązana galeria: